نکات مهم در انتخاب و خرید سیستم های صوتی و تصویری

نکات مهم در انتخاب و خرید سیستم های صوتی و تصویری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات و سیستم های متنوع صوتی و تصویری خودرو به بازار عرضه شده است. انواع سیستم صوتی و تصویری محصولاتی هستند که در خودرو قرار گرفته و در صورت لزوم می توانند توسط کاربر به روش های مختلف اضافه شوند تا سطح راحتی را به بالاترین نقاط برساند. لذا شناخت کلی قطعات سیستم های صوتی خودرو حائز اهمیت است. این قطعات اصلی از واحد اصلی، بلندگوها و آمپلی فایرها تشکیل شده است. در این مقاله موضوعاتی که مورد بررسی قرار می گیرند شامل فروش سیستم صوتی و تصویری، فروش رادیو پخش، فروش بلندگو بیضی و گرد، فروش آمپلی فایر است. با ما همراه باشید.

سیستم صوتی و تصویری

برای سیستم های صوتی و تصویری خودرو، مانند هر دستگاهی، باید یک سیستم اصلی و کنترل کننده وجود داشته باشد. واحد اصلی وظیفه گرفتن امواج صوتی و تصویری از سیستم اصلی و توزیع آنها به سایر قطعات را بر عهده دارد. اهمیت واحد اصلی بسیار مهم است. اگر واحد اصلی بی کیفیت باشد، کیفیت بلندگوها و آمپلی فایرها مهم نیست. فروش سیستم صوتی و تصویری با قیمت نازل نه تنها یک مزیت به شمار نمی رود که می تواند بر کیفیت سیستم صوتی و تصویری تاثیرگذار باشد.

فروش بلندگو بیضی و گرد

انواع مختلفی از سیستم ها برای بلندگوها وجود دارد که صدا را از واحد اصلی به بیرون منتقل می کند. هنگام انتخاب سیستم صوتی باید مناسب ترین قطعات محرک و سایر اجزایی که انرژی الکتریکی را به امواج صوتی تبدیل می کنند انتخاب شود. اگر یک هدیونیت و آمپلی فایر به درستی انتخاب کرده اید، می توانید انواع مختلفی از بلندگوها را انتخاب کنید. سایت ما، فروش بلندگو بیضی و گرد و نیز فروش آمپلی فایر را با بهترین قیمت و کیفیت به صورت آنلاین بر عهده دارد.
این سیستم های بلندگو در محصولات ارائه شده به عنوان مجموعه ای از سیستم های صوتی خودرو گنجانده شده است. همچنین می توانید آمپلی فایر، بلندگو و واحد اصلی را جداگانه خریداری کنید. برای این کار، می توانید مناسب ترین محصولات را در بخش فروش بلندگو بیضی و گرد، فروش آمپلی فایر و فروش سیستم صوتی و تصویری پیدا کنید.

فروش آمپلی فایر

فروش آمپلی فایر که به عنوان تقویت کننده نیز شناخته می شوند برای تقویت سیستم صوتی است؛ به طوری که کیفیت گوش دادن را به بالاترین سطح می رساند. این سیستم سیگنال را از واحد اصلی به بلندگو افزایش داده و سطح صدای بالاتری را در سیستم ایجاد می کند. به این ترتیب صدای واضح تر و کارآمدتری از طریق اسپیکر دریافت می شود. به عبارت دیگر از آمپلی فایر به عنوان واحدی برای افزایش کیفیت صدا در سیستم صوتی خودرو استفاده می شود. موارد خاصی برای تقویت کننده موجود در سیستم صوتی وجود دارد یا به طور جداگانه ارائه می شود. به دست آوردن راندمان خوب از آمپلی فایر داخلی دشوار است، زیرا باید در فضای محدودی در پانل جلوی خودرو قرار گیرد. به همین دلیل می توانید با آمپلی فایرهایی که زیر صندلی ها یا در صندوق عقب قرار می گیرند صدای بهتری دریافت کنید.

نکات طلایی برای انتخاب سیستم صوتی خودرو
نکات طلایی برای انتخاب سیستم صوتی خودرو

فروش رادیو پخش اتومبیل

رادیوهای ماشین دیگر فقط وسایل رادیویی نیستند. مدل های جدید سیستم های چند رسانه ای هستند. این مدل‌های جدید نه تنها می‌توانند کانال‌های رادیویی را در اختیار کاربر بگذارند، بلکه می‌توانند موسیقی و فیلم را در فرمت‌های دیجیتال مختلف پخش کنند. اطلاعات لازم از طریق اتصالات AUX و USB و اسلات کارت حافظه خارجی به رادیو خودرو منتقل می شود. فروش رادیو پخش در مدل های کلاس های قیمت بالاتر اکنون هارد دیسک مخصوص به خود را دارند. برخی از رادیوهای خودرو به کاربران خود امکان برقراری تماس تلفنی بی سیم از طریق بلوتوث را نیز ارائه می دهند. سیستم های هدایت جهت درون دستگاه (Navigation) راننده را به سمت مقصد مورد نظر هدایت می کند.

نصب رادیو پخش در ماشین

برخی از خودروسازان، رادیوی خودرو را در کارخانه نصب می کنند. یکی از جنبه های آرامش بخش این است که رادیوهای از پیش نصب شده کنترل فرمان را برای افزایش ایمنی ترافیک ارائه می دهند. بنابراین، برای تنظیم استریو نیازی به برداشتن دست از روی فرمان نیست. یک رادیوپخش ماشین به طور متوسط ​​می تواند تا 100 کانال مختلف را از فرستنده های FM موج بالا، MW موج متوسط و LW موج بلند دریافت و پخش کند. فروش رادیو پخش دستگاه های گران قیمت بی دلیل نیست؛ چرا که تا حدی مجهز به رادیو اینترنتی هستند و می توانند هزاران کانال را دریافت کنند و بر این اساس ظرفیت حافظه زیادی برای ذخیره بیش از هزار کانال دارند.

قدرت سینوسی رادیوپخش

توان سینوسی بر حسب وات (W) بیان می شود و اطلاعاتی در مورد میدان انتقال و اعوجاج غیر خطی تقویت کننده می دهد. به همین دلیل، قدرت سینوسی نشان می دهد که دستگاه چقدر در برابر اعوجاج (تداخل) مقاوم است و اطلاعات مهمی برای کیفیت صدایی است که MPC-CD-Tuner ارائه می دهد. قدرت سینوسی با حداکثر توان دستگاه در تضاد است. فروش رادیو پخش با قیمت نرمال مربوط به اکثر رادیوها دارای سطح خروجی صدای 2.5 ولت به صورت استاندارد است.

فروش بلندگو بیضی و گرد

مهم ترین وسیله مورد نیاز برای چیدمان صوتی تصویری در خودرو، سیستم های بلندگو است. برای دستیابی به کیفیت صدای بالاتر، مهم است که بهترین بلندگو را برای وسیله نقلیه خود انتخاب کنید. طراحی تکنولوژیکی و کیفیت این محصولات در قیمت و فروش بلندگو بیضی و گرد تاثیر مستقیمی دارد. این نوع محصولات که به لذت بردن از موسیقی در حین رانندگی لذت می بخشند، با کیفیتی که هنگام استفاده از سیستم صوتی، طراحی آن با توجه به وسیله نقلیه و عملکردی که نشان می دهد، به کسانی که عاشق گوش دادن به موسیقی هستند، ارائه می شود.
محصولات باکیفیت بلندگو در طرح های مختلف گرد و بیضی ابزارهای خودرویی بوده که برای استفاده طولانی مدت مناسب هستند. این بلندگوها با کیفیتی که ارائه می دهند بدون هیچ خط و خش گوش دادن به موسیقی را لذت بخش می کنند و حتی در بالاترین سطح صدا نیز گوش را آزار نمی دهند. فروش بلندگو بیضی و گرد باکیفیت مناسب کاربرانی است که با سیستم های صوتی آشنایی دارند و از چنین محصولاتی در خودرو استفاده می کنند. هدف بلندگوها ارائه بالاترین کیفیت صدا به دوستداران موسیقی است. در میان این محصولات، بلندگوهای درب با ترکیب قابلیت‌های طراحی و ساخت بالا و پیشرفته ساخته شده است. برخی از مزایای ارائه شده توسط این نوع بلندگو، نصب و استفاده آسان این محصولات است. این سیستم عامل که برای فضای داخلی درب خودرو ساخته شده است، صدای عالی و عملکرد بالا را ارائه می دهد.
بلندگوی خودکار که در میان سیستم های موجود تحسین برانگیز است، تقریباً سلیقه و انتظار هر کاربری را به خود جلب می کند. این نوع محصول دارای تجهیزات تولید شده برای مشاغل حرفه ای است. به لطف مکانیزم بیرونی بادوام و کیفیت آن، اکثریت قریب به اتفاق کاربران راضی هستند. به همین دلیل فروش بلندگو بیضی و گرد این مدل از رونق خاصی برخوردار است. به لطف کیفیت صدای قدرتمند و بادوام و طراحی بیرونی مناسب برای زندگی مدرن، نظر کاربران را به خود جلب می کند. مسافت طولانی یا کوتاه را در ماشین لذت بخش می کند. این یکی از اولین انتخاب های کاربرانی است که گوش دادن به موسیقی با کیفیت را به یک سرگرمی تبدیل می کنند.
بارزترین ویژگی مواد صوتی کیفیت آن است. چنین سیستم هایی دارای مزایای متعددی هستند که می توانید بدون فکر آنها را انتخاب کنید. این یکی از محصولات با کیفیت بالا و مناسب برای خواسته ها و نیازها در میان طیف سازهای صوتی است. ظاهر خارجی بلندگوهای ماشین مجهز به مواد باکیفیت است. بنابراین برای سالیان متمادی بدون هیچ مشکلی مناسب خواهد بود. حتی زمانی که در بالاترین سطح کار می کند، صدایی که پخش می شود همیشه واضح است. به لطف سهولت استفاده، می توانید به راحتی آن را به ناحیه ای که استفاده می کنید متصل کرده و جدا کنید. در بین سایزهای این محصولات ابزارهایی وجود دارد که با روش های بسیار کاربردی تولید شده اند. این توابع از جمله ویژگی های ارائه شده در سطح برتر هستند. بلندگوی باس، تولید شده با فناوری نسل جدید، با سیستم بیس مخصوص توسعه یافته و درجات مختلف برد، برای برآورده کردن خواسته های سطح بالا مناسب است. با پویایی مداوم در حال افزایش حرکت، کاربران بیس شدیدی را می شنوند.
همچنین فروش بلندگو بیضی و گرد به عنوان یک اکسسوری شیک عمل می کند و در عین حال لذت شما را در مهمانی ها و روزهای خاص افزایش می دهد. این محصولات که سیستم های مناسب برای عصر تکنولوژی را توسعه می دهند، دارای سطحی حاوی مواد میکا هستند. سیستم های داخلی این ابزار که در برابر هر شرایطی مقاوم هستند نیز بسیار ایمن نگهداری می شوند. بر این اساس، سیستم اسپیکر بلوتوث با استفاده کاربردی تر و قابلیت نصب ساده، جای خود را در میان محصولات محبوب کاربران باز کرده است. به دلیل ساختار سبک و ساخته شدن از مواد مقاوم در برابر آب، استفاده بسیار بادوام را ارائه می دهند. این سیستم ها از شکلی به شکل دیگر متفاوت هستند، بنابراین با توجه به ساختار خود عملکرد متفاوتی را ارائه می دهند. فروش بلندگو بیضی و گرد به خاطر شکل صدایی بسیار بلند و عالی مورد استقبال علاقه مندان قرار دارد.

راهنمای خرید بهترین سیستم صوتی ماشین
راهنمای خرید بهترین سیستم صوتی ماشین

قیمت و فروش بلندگو بیضی و گرد با عملکرد برتر

فروش بلندگو بیضی و گرد و تفاوت قیمت مشخصی بین محصولات ایجاد شده مطابق با تکنولوژی برتر، منطقه استفاده، ارزش وات، دوام خارجی و بسیاری از ویژگی های مشابه دیگر وجود دارد. همچنین هنگام گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم، بیس و کیفیت صدای بالایی را به بیرون ارائه می دهد. به لطف این عملکردهای فنی مورد مطالعه، فرکانس را مستقیماً به بیرون می دهد و بنابراین، رضایت بدون هیچ گونه مشکلی مانند ناهمواری یا اعوجاج در صدا منعکس می شود. به لطف فرکانس های توزیع منظم خود، با تنظیم باس و نقاط سه گانه، کل صدا را به طور مساوی توزیع می کند. قیمت این بلندگوها که جزو اولویت های کاربران است با توجه به انتظارات فرد متفاوت هستند.
قطعات تکمیلی این ابزار که نیاز به سیستم بسیار دقیق و حرفه ای دارد نیز در قیمت محصول گنجانده شده و در بازه های زمانی مناسب برای فروش عرضه می شود. با این حال، اگر بعداً نیاز به تجدید لوازم جانبی و تجهیزات مناسب برای این کار دارید، ممکن است لازم باشد آنها را جداگانه خریداری کنید. تمامی لوازم جانبی این محصولات به صورت جداگانه در سایت ما موجود است.

فروش آمپلی فایر

آمپلی فایر ها دستگاه هایی هستند که برای تقویت سیگنال های الکترونیکی استفاده می شوند. آمپلی فایر این کار را با گرفتن آن از منبع تغذیه و مطابقت با شکل این سیگنال های خروجی انجام می دهد. یعنی تقویت کننده تنظیماتی را برای سیگنال های دریافتی از منبع تغذیه انجام می دهد. آمپلی فایر که سیستمی است که برای افزایش قدرت صدا در سیستم های موسیقی استفاده می شود، می تواند سیگنال صوتی دریافتی از دستگاه منبع را بهبود بخشد. سیگنال اعمال شده به دستگاه مدار الکترونیکی، که می تواند سیگنال های الکتریکی اعمال شده به ورودی آن را تقویت کند، صدای خروجی از میکروفون را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. به همین دلیل فروش آمپلی فایر به منظور تقویت سیگنال های صوتی پخش اتومبیل انجام می گیرد.
علاوه بر این، به لطف آمپلی فایر می توان تصاویر را به سیگنال های الکتریکی روی دوربین تبدیل کرد. تقویت کننده های ویدئویی نوعی تقویت کننده هستند که سیگنال های آن را می توان تا حد مورد نظر تقویت کرد. برای این عملیات لازم است استفاده از یک ماژول تقویت کننده است. به طور خاص، شما می توانید نتایج دقیقی را با یک دستگاه تقویت کننده صدا خاص مناسب برای گیتار دریافت کنید. تقویت کننده ها یکی از مهم ترین اجزای سازنده در نظر گرفته می شوند. به همین دلیل گنجاندن تجهیزات تقویت کننده قدرت خودرو در سیستم صوتی استاندارد خودروها یک سرمایه گذاری ضروری برای کیفیت بالاتر و عملکرد صدای تمیزتر است. این ویژگی دلیلی بر رونق فروش آمپلی فایر در سیستم های صوتی تصویری ماشین ها به شمار می رود.

zefa-admin
ارسال دیدگاه